Átadták és átvettük a székhely óvodánkat

Ez Igen! A székhely óvodánk felújítása az ütemezésnek megfelelően haladt, így 2019. április 3-án birtokba vehették óvodásaink és az átadó ünnepségünkön megjelent valamennyi kedves vendégünk, a kívül - belül megújult és megszépült intézményünket. Büszke vagyok rá, hogy vezetésem alatt településünk három óvodai épületéből, két épületben sikerült megfelelő, korszerű körülményeket biztosítani nevelőmunkánkhoz. Köszönöm mindenkinek, aki valamilyen formában segítette az óvodai projekten való sikeres részvételünket, és a tervezéstől egészen a megvalósulásig valamilyen formában támogatta a felújítást. A projekt kivitelezése során a tálaló konyha teljesen megújult, az egészségügyi, élelmiszerhigiéniai és jogszabályi előírásoknak megfelelően lett átalakítva. Az óvodai tálaló konyha berendezései pedig maximálisan megfelelnek az EU szabványoknak és a HACCP előírásainak. Nem csak minőségileg kiemelkedőek, de esztétikailag is kiváló, korszerű és modern konyhatechnológiai berendezések kerültek beépítésre. Mint intézményvezető természetesen végigkísértem a felújítás öt hónapját. A bontás után hétről - hétre, hónapról – hónapra láthattam az egyre megújuló, megszépülő és korszerűsödő épületet. Szinte minden bejárási alkalom során, egy - egy munkaszakasz befejezésével alakult, formálódott az óvoda. Az utolsó hetekben már a bútorok is helyükre kerültek, barátságossá váltak a helyiségek. Szerda reggel pedig megtelt élettel! Óvodásainkkal, gyermekekkel telt meg az óvoda, gyerek zsivajjal, énekkel, mesével, verssel, tánccal, sírással és kacagással. Minden apró óvodástól, felnőttől, szülőtől és kollégától csak azt kérem, hogy próbáljuk megtölteni mindennap ezt az épületet pozitív emberi érzésekkel, tudjunk együtt örülni és vigyázzunk, figyeljünk, egymásra és erre a szép épületre is. Orosné Dávid Ildikó Intézményvezető

Épület
Kép
Megosztás