Megszépültek óvodánk udvari játékai

Nem könnyű elfogadni, hogy a jelenlegi nehéz időkben nem tudjuk biztosítani mindazt óvodásainknak, amiről tudjuk, hogy szükséges és fontos lenne egészséges fejlődésük, örömteli mindennapjainak érdekében. Nap mint nap szembesültünk azzal, hogy óvodánk udvarán a játékok egyre rosszabb állapotba kerülnek, kopottak, elhasználódtak. Ezért szántuk rá magunkat, hogy ismét a szülők segítségét kérjük.

Tudjuk, hogy a családoknak sem könnyű a helyzetük, ezért még inkább hálásak vagyunk azoknak a szülőknek, akik jelezték segítő szándékukat, s így megkezdődhetett a munka szervezése. Volt, aki festéket, hígítót, ecsetet, csiszolóvásznat vagy épp ott hon megmaradt térkövet hozott , ki anyagi segítséget, mások pedig saját értékes idejüket és kétkezi munkájukat ajánlott ák fel. Bizony, szükség is volt a szorgalmas kezekre! Május 7-én (péntek) délután és 8-án (szombat) délelőtt is folyt a munka az óvoda udvarán. A kopott udvari játékok hétfőn már szép színekben pompáztak a gyerekek nagy örömére. Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani azoknak a szülőknek, nagyszülőknek, akik bármilyen formában hozzájárultak ehhez a sikerhez! Összefogásuk nélkül ez nem ment volna! 

A Búzavirág Óvoda B épületének valamennyi dolgozója és óvodása nevében köszönjük!

Képek a szépítésről.

 

Horákné Vida Krisztina
óvónő