Ügyelet az óvodában

Tisztelt Szülők!
A veszélyhelyzet kihirdetése óta 2020. március 17-től Dr. Répás József polgármester úr határozatlan ideig rendkívüli óvodai szünetet rendelt el.

EZ TOVÁBBRA IS ÍGY MARAD!
A rendkívüli óvodai szünet elrendelésének napjától a DOBÓ SÁNDOR ÓVODA, Peregi tagóvodájában, óvodai gyermekfelügyeletet biztosítunk.  Szerencsére óvodánkba nem tömeges, 2%-os az ügyeletet igénylők száma.
A 152/2020. (IV.27.) hétfőn megjelent Kormányrendelet értelmében a rendkívüli szünet idejére a polgármester köteles megszervezni a bölcsődés és óvodás korú gyermekek napközbeni felügyeletét. Ez településünkön már hat hete működik.
Az ügyeletet kiscsoportos formában szervezzük, csoportonként legfeljebb 5 gyermek felügyelete biztosítható.
Az ügyeletet azon, fertőző betegségben nem szenvedő gyermekek számára biztosítjuk, akiknek mindkét szülője munkavégzés vagy más ok miatt – ezt igényli.
Az ügyelet iránti igénylő lap óvodánk honlapján a DOKUMENTUMOK menü alatt www.lachaziovi.hu megtalálható, elektronikus levélben vagy telefonos értesítés útján  lehet benyújtani, jelezni az igényt az intézmény vezetőjénél.
E-mail: ovodavezeto [at] lachaziovi.hu
Telefon: +36 20 422 98 81
A szülőnek írásban nyilatkoznia kell arról, hogy gyermeke nem szenved fertőző betegségben!
 

Kép
Megosztás